Garomax, s.r.o.
Vjezdová posuvná brána 1/4Vjezdová posuvná brána 2/4Vjezdová posuvná brána 3/4Vjezdová posuvná brána 4/4

Vjezdová brána posuvná - Posuvná vjezdová brána s i bez výplně

Neváhejte a využijte naší nabídky nejlevnější vjezdové posuvné brány pro stavební otvor do šířky 3,6m a do výšky 1,5za bezkonkurenční cenu a to 11.500,- Kč. Více v sekci "Nabídky a služby - Akce".

 

Řešení vjezdové posuvné brány na pozemek se vyhneme pouze tehdy, pokud žádný pozemek nemáme. V opačném případě musíme většinou přistoupit na kompromis mezi cenou, komfortem eventuelně volným prostorem v okolí vjezdu. Zejména pokud je vjezd blízko garáže, před kterou chceme parkovat druhé rodinné auto. Na rozdíl od svým způsobem standardizovaných garážových vrat jsou vjezdové brány vždy skutečným originálem. Vjezdová brána může být v podobě brány křídlové, brány pojezdové, brány teleskopické, nebo brány samonosné, ve svahu či na rovině. Vjezdové posuvné brány dodáváme v provedení bez výplně (pro dodatečné obložení dřevem), s výplní dřevo či s výplní ocel. Povrchová úprava rovněž záleží na požadavku zákazníka, může být v základním nátěru, vrchním nátěru nebo pozinkovaná.

Vjezdová brána posuvná může být ovládána manuálně nebo ovládána pohonem s dálkovým ovládáním. Všechny typy vjezdových posuvných bran, nebo například křídlových bran jsou osazeny velmi kvalitními komponenty od předních evropských výrobců Rolling Center či Comunello. Jejich správná volba závisí na velikosti a hmotnosti Vaší vjezdové, nebo křídlové brány či charakteru sloupků. Použití vhodných komponentů je velice důležité a umožní lehký a přesný chod Vaší vjezdové brány nezávisle na její hmotnosti. Vyvarujeme se tím přetěžování pohonu bran (s tím samozřejmě spojený častý servis) a snížíme tak riziko jeho poškození na minimum. Pokud je zajištěn správný chod vjezdové brány není nutné ji osazovat výkonnějšími a dražšími pohony vrat .

Konstrukce křídlové brány spočívá v otočném zavěšení křídel na pantech ukotvených na sloupcích brány. Jedná se o zavedenou koncepci uzavření vjezdu na pozemek či do objektu. Prostor potřebný k otevření křídel brány však může být v některých případech limitujícím faktorem pro použití tohoto řešení.

Koncepce posuvné brány ať už v provedení jako pojezdová brána po kolejnici nebo samonosná brána je velice elegantním řešením uzavření vjezdu na pozemek či do objektu. Vjezdová posuvná brána zajíždí podél stávajícího plotu a nevyžaduje tak prostor před vjezdovým otvorem. Jediný prostor nutný pro funkci toho typu pojezdové vjezdové brány je podél Vašeho stávajícího plotu. Posuvná brána je standardně umístěna uvnitř pozemku za plotem. Za určitých okolností však může být osazena i vně – před plotem. Další výhodou je, že nezáleží na směru otevírání vjezdové posuvné brány a je možné otevírat buď vpravo, nebo vlevo.

 

        Branka bez výplně                                                    Točna na popelnici

                  Branka bez výplně                                           Točna na popelnici

Branka či točna na popelnice mohou být dodány samostatně nebo jako součást dodávky vjezdové brány (ve stejném provedení jako je Vaše vjezdová brána).

Pro bezproblémovou instalaci a následný správný chod vjezdové brány je důležité přesně dodržet stavební připravenost. Ta se stanovuje přímo na místě dle konkrétní situace.

 

V případě požadavku provádíme i automatizace stávajících vjezdových bran.Kontakty

Garomax, s.r.o.
OSOBNÍ SHŮZKU NUTNO DOHODNOUT PŘEDEM. DĚKUJI.

Telefon: +420 776 144 449
Fax: +420 222 361 251
E-mail: garomax@garomax.cz

Petýrkova 1966
148 00, Praha 4

Sídlo firmy: Garomax, s.r.o.
Dědinova 1986/12
Praha 4, 148 00