Garomax, s.r.o.
Pohon vrata - Pohon brána 1/4Pohon vrata - Pohon brána 2/4Pohon vrata - Pohon brána 3/4Pohon vrata - Pohon brána 4/4

Pohony DoorHan - Pohony bran Somfy - Pohony Lift Master - Praha

Doorhan - vratové systémy  Logo Garážový pohon, motor   Pohon garážových vrat

Pohony bran DoorHan a LiftMaster a Somfy

V duchu zachování vysoké kvality dodávaného sortimentu za příznivou cenu používá firma Garomax převážně pohony vrat DoorHan a dále pak i od největšího světového výrobce, americké značky Lift Master Chamberlain. Díky široké škále pohonů, kterou tento výrobce disponuje je pohon garážových vrat vždy možné vhodně zvolit tak, aby přesně odpovídal parametrům pro konkrétní garážová vrataPohony garážových vrat jsou vyráběny ve dvou základních řadách: „hobby“ a „professional“. Řada „hobby“ je prodávána pod značkou Chamberlain MotorLift nebo Chamberlain Power Drive. Nízká pořizovací cena pohonů řady „hobby“ je sice velice lákavá, ale většinou se příliš nevyplatí. Tyto nejlevnější garážové pohony jsou konstruovány na pouhou desetinu počtu cyklů než běžné pohony vrat řady „professional“. 

Jednotlivé typy garážových a vjezdových pohonů jsou dimenzovány na určité zatížení a také nabízejí různý stupeň komfortu a doplňkových funkcí. Vhodně zvolený pohon vrat bere v úvahu faktory jako jsou velikost vrat a brány, hmotnost, četnost otevírání, hlučnost atd. Jeho správnou volbou lze předejít poškozením vzniklých v důsledku přetížení pohonu vrat. Firma LiftMaster Camberlain nabízí ucelený sortiment zahrnující pohony vrat a bran, rolet a to pro průmyslové i běžné použití. Na rozdíl od mnohých konkurenčních produktů jsou bránové pohony vybaveny magnetickými koncovými dorazy a jsou konstruovány pro použití do -20°C.

 

Pohon brány

Pohony LiftMaster, DoorHan a Somfy jsou schopny ovládat jakékoliv posuvné a křídlové brány. Obsahují pohonné systémy se šnekovým převodem pro vysoké zátěže a dlouhodobý a tichý provoz. Pohon brány je vždy vybaven magnetickými koncovými dorazy, nebo klasickým koncovým spínačem s dlouhou životností.

    

Pohon vrat

Stropní garážové pohony Camberlain, DoorHan a Somfy ovládají jakákoliv sekční garážové vrata. Tyto pohony garážových vrat jsou osazeny řetězovými, nebo řemenovými vodícími drahami.

Dálkové ovládání garážových vrat a velké množství dalšího příslušenství je k mání pro každý pohon vrat. Nové ovladače, externí přijímače, infrazávory (fotobuňky), klávesnice apod. vše dokonale usnadňuje ovládání garážový vrat.

 Pohon křídlé brány

Všechny pohony vrat jsou samosvorné čímž zajišťují uzamčené brány a vrata bez dalších přídavných zámků. Pro případ výpadku el. energie je každý pohon vrat vybaven ručním odblokováním, které musí být před použitím odemčeno klíčem. Následným zpětným zablokováním opět uzamkne brány a vrata proti nežádoucímu otevření. Garážová vrata a vjezdové brány je možno ovládat libovolným počtem dálkových ovladačů. Ovladač vjezdové brány lze využít a ovládat s ním i garážová vrata. Bezpečnostní fotobuňky zajišťují kontrolu vjezdového otvoru a zamezí střetu brány s překážkou.
Kontakty

Garomax, s.r.o.
OSOBNÍ SHŮZKU NUTNO DOHODNOUT PŘEDEM. DĚKUJI.

Telefon: +420 776 144 449
Fax: +420 222 361 251
E-mail: garomax@garomax.cz

Petýrkova 1966
148 00, Praha 4

Sídlo firmy: Garomax, s.r.o.
Dědinova 1986/12
Praha 4, 148 00