Garomax, s.r.o.
Nabídka a služby 1/4Nabídka a služby 2/4Nabídka a služby 3/4Nabídka a služby 4/4

Kvalitní a levná Garážová vrata- Vjezdové brány- Rychlý a Spolehlivý servis pohonů garážových vrat a vjezdových bran po Praha a okolí.

Garážová vrata sekční

Společnost Garomax dodává převážně vrata značky Thermo vybavená moderní patentovanou technologií, na jejichž výrobě se významnou měrou přímo podílí i garážová sekční vrata renomovaných výrobců jako jsou výrobci Doorhan nebo KružíkSekční garážová vrata jsou vhodná do novostaveb, ale samozřejmě i do starší zástavby. Nejsme omezeni typovými rozměry otvorů. Dodáváme garážová vrata (sekční garážová vrata) vyrobená přesně na míru. Naše kvalitní a přitom levná garážová vrata jsou dostupná a standardně vyráběna z panelu o tloušťce 40mm v široké škále různých designů. Barevné provedení v různých odstínech imitace dřeva či v jakémkoli odstínu vzorníku RAL je samozřejmostí. Na Vaše přání demontujeme Vaše stará porouchaná garážová vrata a naistalujeme Vám nová Vámi vybraná garážová vrata.

Vjezdové brány

Každá vjezdová brána je nezaměnitelným originálem. Na základě konkrétní situace a charakteru Vašeho plotu Vám pomůžeme nalézt nejvhodnější řešení a pomoci Vám tak stanovit poměr užitné hodnoty a Vámi stanovené maxima ceny investované do vjezdové brány. Vjezdové brány mohou být dodány ve variantě levné vjezdové brány – v základním nátěru a bez výplně (pro dodatečné obložení dřevem) nebo jako celkový kompletní set vjezdové brány s výplní a povrchovou úpravou žárovým zinkováním, přesně dle požadavků zákazníka. Dodávky vjezdových bran jsou realizovány v jakémkoli provedení: posuvné bránydvoukřídlé brány či teleskopické brány.

Pohony vrat a bran

Pohony garážových vrat a pohony vjezdových bran řady Professional renomované značky LiftMaster Chamberlain, DoorHan, nebo Somfy zajišťují vysokou kvalitu za připměřeně odpovídající pořizovací cenu. Poměr ceny a výkonu je zde zcela ve vyváženém poměru. Tito největší světový výrobci disponují velkým množstvým typů, mezi něž patří stropní vratové garážové pohony, boční garážové pohony hřídelové, bránové pohony posuvné a nebo pohony křídlových bran a vjezdů.

Ploty a plotové výplně

Garomax dodává plotové výpně kovové, plastové, nebo dřevěné. Můžeme nabídnout výrobu a montáž plotových dílců dle Vašeho konkrétního požadavku a to buď jako variantu levný plot (bez výplní) nebo jako variantu plotu na klíč (s výplní dle Vašich požadavků) V případě dodávky brány, branky či točny na popelnici je celkový vzhled vždy v souladu ve vzhledem plotu a naopak.

Servis bran, servis vrat, servis pohonů

Nesmrtelný spolehlivý pohon LiftMasterDoorHan či Somfy běhající v téměř každé druhé garáži v Čechách zdaleka nemusí do šrotu ani po deseti a více letech provozu. Nová hřídel pohonu Chamberlain výměnou za původní opotřebenou vrátí pohon garážových vrat možná na dalších deset let do provozu. Také staré typy dálkového ovládání lze bez problémů nahradit novější stále dostupnou verzí.  Ani sekční garážová vrata nemusí mít po deseti letech „odzvoněno“. Výměna pružin téměř zdvojnásobí životnost garážových vrat. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s výrobou sekčních vrat dokážeme přepočítat a nahradit i torzní pružiny k vratům neevropského původu (USA, Canada). Součástí nabídky je také servis vjezdových bran a pohonů LiftMaster.Kontakty

Garomax, s.r.o.
OSOBNÍ SHŮZKU NUTNO DOHODNOUT PŘEDEM. DĚKUJI.

Telefon: +420 776 144 449
Fax: +420 222 361 251
E-mail: garomax@garomax.cz

Petýrkova 1966
148 00, Praha 4

Sídlo firmy: Garomax, s.r.o.
Dědinova 1986/12
Praha 4, 148 00